ULine příslušenství Trafo 60VA bílá 230/48V 29mm - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94646 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Výkon | 60 W |
| Délka | 43 mm |
| Šířka | 137 mm |
| Výška | 29 mm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 50000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
906 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 192 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 192 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
