ULine LED závěs Ball 8W 150mm 3000K černá - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94616 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast / hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | 8 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 152 mm |
| Průměr | 150 mm |
| Světelný tok | 795 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 8W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | ULine |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 128 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 484 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 484 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
