Pau-94633 - ULine pás Bol startovací sada 5m 12W černá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | plast / hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 12W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | ULine |
| Průměr | 250 mm |
| Světelný tok | 335 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
5 179 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 814 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 814 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
