Pau-94631 - ULine pás základní sada 10m max. 150W černá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | plast / hliník |
| Třída ochrany | II |
| Max. příkon světelného zdroje | 150W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | ULine |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 10000 mm |
| Výška | 40 mm |
| Průměr | 250 mm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
5 644 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 426 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 426 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
