Tec-10930 - CIRCOLO LED S 10930
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá / bílá |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Šířka stínu | 45 cm |
| Zásuvka | LED |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 13 mm |
| Světelný tok | 600 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 35 ks, dodání 4-14 dní
3 960 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
