CIRCOLO LED 11398 - Moderní svítidla
Tec-11398 detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 45 W |
| Šířka | 125 mm |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Šířka stínu | 1x30, 1x45, 1x60cm |
| Zásuvka | LED |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 4-14 dní
9 451 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
