CIRCOLO LED M 10865 - Stropní a nástěnná
Tec-10865 detail výrobku
| Barva | černá / bílá |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 21 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 65 mm |
| Světelný tok | 700 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Šířka stínu | 60 cm |
| Zásuvka | LED |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 15 ks, dodání 4-14 dní
4 203 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
