CIRCOLO LED XS 10858 - Stropní a nástěnná
Tec-10858 detail výrobku
| Barva | černá / bílá |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 9 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 18 mm |
| Výška | 23 mm |
| Světelný tok | 200 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Šířka stínu | 18 cm |
| Ze stěny | 11 cm |
| Zásuvka | LED |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 18 ks, dodání 4-14 dní
2 233 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
