CIRCOLO LED M 10812 - Moderní svítidla
Tec-10812 detail výrobku
| Barva | černá / bílá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 21 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 60 mm |
| Světelný tok | 660 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaný hliník,lakovaná ocel,PC (polykarbonát) |
| Šířka stínu | 60 cm |
| Zásuvka | LED |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 103 ks, dodání 4-14 dní
4 349 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
