Tec-10860 - CIRCOLO LED S 10860
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá / bílá |
| Materiál | lakovaný hliník,lakovaná ocel,PC (polykarbonát) |
| Šířka stínu | 45 cm |
| Zásuvka | LED |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 45 mm |
| Světelný tok | 600 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
4 738 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
