Lagos BLACK - Bodová svítidla
1. Sol-SL.1000 Ceiling lamp LAGOS 10 black detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 1x12 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 100 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 170 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
339 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 434 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 434 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.1001 Ceiling lamp LAGOS 20 black detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 1x12 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 200 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 96 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Supercena
502 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 644 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 644 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.1002 Ceiling lamp LAGOS 40 black detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 1x12 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 400 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 23 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Supercena
877 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 124 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 124 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Sol-SL.1003 Ceiling lamp LAGOS 60 black detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 1x12 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 600 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 4 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 239 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 588 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 588 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
