Wall lamp LAGOS 2 polished gold - Stropní a nástěnná
Sol-SL.1202 detail výrobku
| Surová ocel má jedinečné kouzlo, a proto se stala inspirací pro vytvoření jedinečné kolekce LAGOS. Najdete v ní moderní nástěnná a závěsná svítidla, jejichž tvar a použitý materiál krásně podtrhne originální atmosféru industriálních, loftových a modernistických úprav. Svítidla v podobě úzkých válců dodávají těmto výrobkům jedinečný charakter, který ocení především zákazníci hledající originální a velmi efektivní osvětlení do domácnosti. Svítidla a nástěnné lampy LAGOS. to je skvělý nápad pro obývací pokoj, ložnici nebo vkusně zařízenou halu. | |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 60 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 80 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Nástěnné svítidlo |
| Záruka | 5 let |
| Délka (cm) | 6 |
| Šířka (cm) | 8 |
| Výška (cm) | 30 |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,66 |
| Hrubá hmotnost (kg) | 0,73 |
| Typ závitu | GU10 |
| Maximální výkon (W) | 10 |
| Propojení | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tvar | trubka |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo 2 |
| Styl | moderní |
| Funkčnost | světla se rozsvítí dolů |
| Barva | Zlatý lesk |
| Země výroby | Vyrobeno v Polsku |
| Celková hmotnost v gramech | 240 |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 137 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
829 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 077 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 077 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
