Pendant lamp LAGOS 3P black - Kuchyňská svítidla
Sol-SL.1079 detail výrobku
|
Surová ocel má jedinečné kouzlo, a proto se stala inspirací pro vytvoření jedinečné kolekce Lagos. Najdete zde moderní závěsná a nástěnná svítidla, jejichž forma a materiál krásně podtrhují originální atmosféru industriálních, loftových a modernistických úprav. Úzká válcová stínidla dodávají těmto výrobkům jedinečný charakter, který ocení především spotřebitelé hledající originální a velmi efektivní řešení osvětlení v domácnosti. Závěsná a nástěnná svítidla Lagos jsou skvělým návrhem do obývacího pokoje, ložnice nebo vkusně zařízené haly. |
|
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 200 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Rozměr stínidla | 6/30 cm |
| Rozměry podhledu | 19,5/3 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Typ svítidla | Závěsné světlo 3 (kulaté) |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 7333.33 |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 9 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 957 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 541 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 541 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
