Pendant lamp LAGOS 2 polished gold - Kuchyňská svítidla
Sol-SL.1241 detail výrobku
| Surová ocel má jedinečné kouzlo, a proto se stala inspirací pro vytvoření jedinečné kolekce LAGOS. Najdete v ní moderní nástěnná a závěsná svítidla, jejichž tvar a použitý materiál krásně podtrhne originální atmosféru industriálních, loftových a modernistických úprav. Svítidla v podobě úzkých válců dodávají těmto výrobkům jedinečný charakter, který ocení především zákazníci hledající originální a velmi efektivní osvětlení do domácnosti. Svítidla a nástěnné lampy LAGOS. to je skvělý nápad pro obývací pokoj, ložnici nebo vkusně zařízenou halu. | |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 60 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Záruka | 5 let |
| Délka (cm) | 30 |
| Šířka (cm) | 6 |
| Výška (cm) | 90 |
| Rozměr stínidla | 6/30 |
| Rozměry podhledu | 30/5/2 |
| Čistá hmotnost (kg) | 1,36 |
| Hrubá hmotnost (kg) | 1,5 |
| Typ závitu | GU10 |
| Maximální výkon (W) | 10 |
| Propojení | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tvar | trubka |
| Typ svítidla | Závěsné světlo 2 (tyč) |
| Styl | moderní |
| Funkčnost | nastavení závěsu |
| Barva | Zlatý lesk |
| Barva kabelu | Černá |
| Barva podhledu | Černá |
| Země výroby | Vyrobeno v Polsku |
| Celková hmotnost v gramech | 2700 |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 57 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 589 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 064 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 064 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
