Lagos black - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Sol-SL.0327 Pendant lamp LAGOS 1 black detail výrobku
| Výkon | 1x40 W |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 152 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
743 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 953 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 953 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0328 Pendant lamp LAGOS 2 black detail výrobku
| Výkon | 2x40 W |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 30 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 380 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 769 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 769 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0329 Pendant lamp LAGOS 3L black detail výrobku
| Výkon | 3x40 W |
| Délka | 450 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 23 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 051 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 629 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 629 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Sol-SL.0330 Wall lamp LAGOS 2 black detail výrobku
| Výkon | 2x40 W |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
895 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 147 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 147 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
