Tec-11646 - CIRCOLO POWER LED 11646
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | lakovaný hliník,lakovaná ocel,PC (polykarbonát) |
| Šířka stínu | 1x45, 1x60cm |
| Zásuvka | Integrovaná LED dioda |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 60 mm |
| Světelný tok | 3700 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 12 ks, dodání 4-14 dní
8 139 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
