Pau-98179 - Linion napájení Power Box Zigbee 230/24V max. 144W matný chrom - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | matný chrom |
| Materiál | plast |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 144W |
| Kolekce | LINION |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 700 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 553 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 553 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
