Linion světelná lišta 0,5m 24V 8,5W 3000K černá - PAULMANN -
Pau-98167 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast / hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 8,5 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 500 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Světelný tok | 520 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 8,5W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | LINION |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání,
další na objednání 7-14 dní
Supercena
1 128 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 484 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 484 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
