Linion příslušenství závěs černá 40x80mm - PAULMANN - Liniové osvětlení
Pau-98187 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Včetně zdroje | |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 100 |
| Kolekce | LINION |
Dodání 7-14 dní
Supercena
353 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 464 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 464 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
