Linion napájecí kabel černá 1,75m - PAULMANN -
Pau-98189 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 23 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Včetně zdroje | |
| Životnost | 30000h |
| Materiál doplňkový | látka |
| Kolekce | LINION |
Dodání 7-14 dní
Supercena
353 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 464 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 464 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
