Linion napájení Power Channel Zigbee 230/24V 17W matný chrom 1m - PAULMANN -
Pau-98182 detail výrobku
| Barva | matný chrom |
| Materiál | plast / hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 1000 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Světelný tok | 1040 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 17W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | LINION |
Dodání 7-14 dní
Supercena
4 293 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 649 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 649 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
