Pau-98172KOMPLET - Závěsné svítidlo Linion - světelná lišta 4x 13W 90° 24V 3000K 750lm černá + kryty + napaječ - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| Kolekce | LINION |
| Max. příkon světelného zdroje | 13W |
| Délka závěsu v mm | 1500 |
| Včetně trafa | ano |
| Záruční doba | 5 let |
| Životnost | 30000h |
| Styl svítidla | moderní |
| Průměr | 1000 mm |
| Světelný tok | 3000 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
14 324 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 18 848 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 18 848 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
