GL-80040446 - Run 2
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Stropní svítidla Run 2 mají základnu vyrobenou z kovu v imitaci dřeva a stínidlo je vyrobeno z křišťálu v kouřové barvě. Křišťál K5. Svítidla se dodávají bez žárovek. |
|
| Barva | černá / kouřová / hnědá |
| Materiál | kov / křišťál |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 640 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
2 032 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 540 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 540 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
