GL-80040246 - Run 2
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Stropní svítidla Run 2 mají základnu vyrobenou z kovu v imitaci dřeva a stínidlo je vyrobeno z křišťálu v kouřové barvě. Křišťál K5. Svítidla se dodávají bez žárovek. |
|
| Barva | černá / kouřová / hnědá |
| Materiál | kov / křišťál |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 330 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 056 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 320 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 320 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
