RADIX LED/3W,4000K,IP65, GREY - Zahradní svítidla
Eth-48311 detail výrobku
| Barva | šedá |
| Materiál | abs |
| Výkon | 3 W |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 27 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
413 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 551 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 551 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
