RADIX I. LED/3W,4000K,IP65, GREY - Zahradní svítidla
Eth-48316 detail výrobku
| Barva | šedá |
| Materiál | abs |
| Výkon | 3 W |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 27 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Typ zdroje | SMD LED |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
429 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 572 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 572 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
