RADIX I. LED/1W,4000K,IP65, GREY - Zahradní svítidla
Eth-48312 detail výrobku
| Barva | šedá |
| Materiál | abs |
| Výkon | 1 W |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 27 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
297 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 396 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 396 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
