RADIX I. LED/1,5W,4000K,IP65, GREY - Zahradní svítidla
Eth-48314 detail výrobku
| Barva | šedá |
| Materiál | plast |
| Výkon | 1.5 W |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 27 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 500 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
307 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 409 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 409 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
