AWAX LED/9W,4100K,IP54, SILVER/CLEAR - Zahradní svítidla
Eth-70123 detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | kov / sklo |
| Výkon | 9 W |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
1 112 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 483 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 483 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
