Elegant glass fix 2 - Vestavěná svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 1x50 W |
| IP krytí | 20 |
| Montážní otvor | 65 mm |
| Zápustná hloubka | 110 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Eth-71009 detail výrobku
| Barva | nikl / satén / čirá |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 50 W |
| Šířka | 78 mm |
| Výška | 78 mm |
| Hloubka | 20 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Barva | NICKEL SATIN/CLEAR |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 500 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
345 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 460 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 460 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Eth-71052 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 50 W |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 10 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
211 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 281 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 281 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
