ROCS LED/3W,4000K,IP44, DARK GRAY - Zahradní svítidla
Eth-63007 detail výrobku
| Materiál | kov / plast |
| Výkon | 3 W |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Barva | DARK GRAY |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
1 823 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 430 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 430 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
