Axt - Vestavěná svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Vestavné bodové svítidlo Axt je vyrobeno z hliníku ve stříbrné barvě a z plastu v matné bílé barvě. Je možné nastavit teplotu svícení na 2700K-6500K CCT přepínačem na svítidle. Díky ochraně IP65 je vhodné také do vlhkých prostor jako je koupelna nebo WC nebo také balkon či terasa. Je stmívatelné. LED zdroj OSRAM je zabudovaný. |
|
| Se stmívačem | |
| Barva | stříbrná / matná bílá |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva světla | 2700-6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 7 W |
| IP krytí | 65 |
| Hloubka | 2+55 mm |
| Průměr | 85 mm |
| Montážní otvor | 70 mm |
| Světelný tok | 750 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Vyzařovací úhel | 60 ° |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Eth-49067 detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | hliník / plast |
| Výkon | 7 W |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 200 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
384 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 512 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 512 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
