Hedgy - Dětská svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Kolekce dětských svítidel se vzorkem ježka. |
|
| Barva | bílá / multicolor |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-71099 detail výrobku
|
Svítidlo na stěnu. Lze přepínat na 3000K nebo 4000K. |
|
| Barva světla | 3000/4000 K |
| Výkon | LED 9 W |
| Hloubka | 47 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Světelný tok | 800 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 162 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
436 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 559 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 559 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Rab-71190 detail výrobku
|
Svítidlo se dodává bez objímky a světelného zdroje. |
|
| Materiál | papír |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 240 mm |
| Průměr | 500 mm |
| Záruka | 5 let |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 900 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
155 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 199 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 199 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Rab-71191 detail výrobku
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 24 W |
| Výška | 55 mm |
| Průměr | 375 mm |
| Světelný tok | 1440 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
545 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 699 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 699 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Rab-72192 detail výrobku
|
Svítidlo se dodává bez objímky a světelného zdroje. |
|
| Materiál | papír |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 400 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Záruka | 5 let |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
218 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 279 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 279 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Rab-76072 detail výrobku
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6000 K |
| Napětí | 3 V |
| Výkon | LED 0,3 W |
| Hloubka | 42 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Světelný tok | 5 lm |
| Záruka | 5 let |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
113 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 145 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 145 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
