Rab-76072 - Hedgy
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Kolekce dětských svítidel se vzorkem ježka. |
|
| Barva | bílá / multicolor |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6000 K |
| Napětí | 3 V |
| Výkon | LED 0,3 W |
| IP krytí | 20 |
| Hloubka | 42 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Světelný tok | 5 lm |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
113 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 145 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 145 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
