Flappy - Dětská svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Roztomilá dětská svítidla se vzorkem králíčků. Krásný doplněk do dětského pokoje. |
|
| Barva | bílá / multicolor |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Rab-71279 detail výrobku
| Výkon | 2x60 W |
| Průměr | 400 mm |
| Záruka | 2 roky |
Sklad dodavatel 42 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
538 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Rab-72166 detail výrobku
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 800 mm |
| Průměr | 280 mm |
| Záruka | 2 roky |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 30 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
663 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 850 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 850 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
