Rab-71279 - Flappy
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Roztomilá dětská svítidla se vzorkem králíčků. Krásný doplněk do dětského pokoje. |
|
| Barva | bílá / multicolor |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Průměr | 400 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 42 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
538 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
