Rab-71190 - Hedgy
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Svítidlo se dodává bez objímky a světelného zdroje. |
|
|
Kolekce dětských svítidel se vzorkem ježka. |
|
| Barva | bílá / multicolor |
| Materiál | papír |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 240 mm |
| Průměr | 500 mm |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 900 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
155 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 199 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 199 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
