Pre-96 8585032215056 - Tiffany 4 - prezent
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | hnědá antika |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 490 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
4 092 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 115 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 115 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
