TIFFANY III. 2xE27/60W, PENDANT - Klasická svítidla
Pre-172 detail výrobku
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 210 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Barva | ANTIQUE BROWN/TIFFANY |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
4 297 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 371 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 371 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
