Tiffany floor - Klasická svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Lampa Tiffany floor se skvěle hodí k rodině svítidel Tiffany. Svítidla jsou vyrobena z kovu a dekorovaného skla. Se závitem E27. Svítidlo je dodáváno bez žárovky. Tu je nutno dokoupit zvlášť. |
|
| S vypínačem | |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Typ žárovky | E27+E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60+1x25 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Pre-244 detail výrobku
| Barva | antika / hnědá |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
9 413 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 11 766 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 11 766 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
