Tiffany XXIV + Tiffany XXIII L - Klasická svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Stolní lampičky Tiffany XXIV a Tiffany XXIII se skvěle hodí k rodině svítidel Tiffany. Svítidla jsou vyrobena z kovu a dekorovaného skla. Se závitem E14. Svítidlo je dodáváno bez žárovky. Tu je nutno dokoupit zvlášť. |
|
| S vypínačem | |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Pre-239 NOVINKA detail výrobku
| Barva | antika / hnědá |
| Šířka | 205 mm |
| Výška | 355 mm |
Skladem 2 ks - ihned k odeslání, dalších 5 ks - sklad dodavatel - 3-5 dnů.
Supercena
3 153 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 709 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 709 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Pre-242 NOVINKA detail výrobku
| Barva | antika / hnědá |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 355 mm |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 10 ks - sklad dodavatel - 3-5 dnů.
Supercena
2 935 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 453 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 453 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
