Pre-238 - Tiffany XXIV + Tiffany XXIII
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Lustry Tiffany XXIV a Tiffany XXIII se skvěle hodí k rodině svítidel Tiffany. Svítidla jsou vyrobena z kovu a dekorovaného skla. Se závitem E27. Svítidlo je dodáváno bez žárovky. Tu je nutno dokoupit zvlášť. |
|
| Barva | antika / hnědá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1410 mm |
| Průměr | 395 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
6 548 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 185 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 185 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
