Pau-79784 - LED závěsné svítidlo Smart Home Zigbee Puric Pane 6x6W černá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Úhel záření | 55° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 300 |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | designová |
| Kolekce | Pane |
| Světelný tok | 2700 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
8 476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 11 153 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 11 153 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
