LED závěsné svítidlo Smart Home Zigbee Puric Pane 2700K / 11 / 1x7W černá/šedá stmívatelné - PAULMANN - Kuchyňská svítidla
Pau-79779 detail výrobku
| Barva | černá / šedá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Výkon | 11 W |
| Průměr | 400 mm |
| Světelný tok | 1199 lm |
| Včetně zdroje | |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 300 |
| Max. příkon světelného zdroje | 11W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
Dodání 7-14 dní
Supercena
6 971 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 173 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 173 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
