LED stojací svítidlo Smart Home Zigbee Puric Pane 2700K 2x3W černá - PAULMANN - Lampičky a lampy
Pau-79780 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Výkon | 12 W |
| Výška | 1450 mm |
| Průměr | 180 mm |
| Světelný tok | 600 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | II |
| Úhel záření | 48° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Pane |
Dodání 7-14 dní
Supercena
5 489 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 222 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 222 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
