LED stropní svítidlo 3-krokové-stmívatelné Puric Pane 2700K / 2.230V 23W stmívatelné černá/šedá - PAULMANN - Stropní a nástěnná
Pau-79518 detail výrobku
| Barva | černá / šedá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 23 W |
| Výška | 73 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 23W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Pane |
Dodání 7-14 dní
Supercena
5 511 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 251 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 251 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
