LED závěsné svítidlo 3-krokové-stmívatelné Puric Pane 9,5W černá - PAULMANN - Kuchyňská svítidla
Pau-79772 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| Barva světla | 2700 K |
| Výkon | 9,5 W |
| Šířka | 86 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hloubka | 173 mm |
| Světelný tok | 600 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | II |
| Úhel záření | 55° |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 930 |
| Max. příkon světelného zdroje | 9,5W |
| Styl svítidla | moderní |
Dodání 7-14 dní
Supercena
3 232 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 252 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 252 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
