LED závěsné svítidlo Smart Home Zigbee Puric Pane Effect 6x6 / 1x3W černá - PAULMANN - Moderní svítidla
Pau-79783 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Výkon | 36 W |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 1526 mm |
| Hloubka | 232 mm |
| Světelný tok | 2700 lm |
| Včetně zdroje | |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Úhel záření | 55° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 900 |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | designová |
Dodání 7-14 dní
Supercena
10 933 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 14 385 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 14 385 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
