LED stolní lampa 3-krokové-stmívatelné Puric Pane 2700K 5,5W černá - PAULMANN - Lampičky a lampy
Pau-79777 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Výkon | 5,5 W |
| Šířka | 86 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 173 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Světelný tok | 400 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | II |
| Úhel záření | 48° |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 5,5W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Pane |
Dodání 7-14 dní
Supercena
3 254 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 281 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 281 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
