Pau-79774 - LED závěsné svítidlo 3-krokové-stmívatelné Puric Pane Effect 6x6,5 / 1x4,5W černá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| Barva světla | 2700 K |
| Třída ochrany | II |
| Úhel záření | 55° |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Délka závěsu v mm | 900 |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,5W |
| Styl svítidla | designová |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
9 937 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 13 075 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 13 075 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
